Bantlar

Baskısız Koli Bandı

İhtiyacınız olan baskısız bant ürünlerini bant standartlarının her boyutuna göre hazırlayabiliyoruz.

Genişlik (en) olarak 12mm, 24 mm, 36 mm, 45 mm, 50 mm, 57 mm, 67 mm, 80 mm, 100 mm.

Bant uzunluğu olarak (boy) 40 m, 66 m, 100 m, 200 m, 300 m, 1000 m boyutlarında baskısız bant siparişleriniz için, koli adedi sınırlaması yapmıyoruz. ihtiyacınız olan kadarını dilerseniz istediğiniz koli boyutunda size teslim ediyoruz.

Baskısız Koli Bandı

Baskılı Koli Bandı

Şirketinizin ve ürünlerinizin logosunu taşıyacak olan baskılı bantlar sayesinde sizin olmadığınız yerlerde reklamınızı yapabilir. Bu sayede sadece ambalajlama yapmamış aynı zamanda reklam ve tanıtım da yapmış olacaksınız.

Aynı zamanda baskılı koli bandı kullanılan koliler bir çeşit mühür olarak kullanılır. Kolileriniz hedefe ulaşana kadar geçen zamanda kolilerinizi açıp tekrardan sizin logolu bantınızla bantlayamayacakları için kolilerinizin akıbetini sağlama almış olursunuz.

Maksimum 4 renkte, istediğiniz ebatlarda baskılı bant üretimi yapmaktayız. Flekso teknolojisi ile üretim yapmaktayız. Klişe ücreti üretim fiyatlarımıza dahil değildir.

Bu iddiasını, her çapta siparişe cevap verebilir olmasına, ters baskı sayesinde (iç baskı) baskı film ve yapışkan madde arasına yapıldığı için logonuz zarara görmez. Bantın kullanılacağı yüzeye göre çeşitli özel yapışkan formüller uygulayabilmesine borçludur.

İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel baskılı koli bantı.Baskılı koli bandı kullanımı ambalajınızın tüketim noktasına kadar açılmasını önleyerek kolilenmiş malınıza emniyet ve kişilik kazandırırken ücretsiz reklam ve tanıtım avantajı sağlamaktadır.

Baskılı Koli Bandı

Maskeleme Bantları

Her alanda kullanılmak üzere, uzun süreli kullanımlar için, ince detaylı ve boya test maskeleme bandı olarak kullanılmaktadır.Taşıyıcıları krep kağıt, Yapışkanı hotmelt, kauçuk veya akrilik, 1-7 günlük kullanımlar için.

Standart ebatların dışında istenilen özel boyutlarda da bant üretimi yapılmaktadır.

Yapıştığı yüzeyi, işlem yapılacak yüzeyden ayırmak suretiyle korur. Çabuk yapışır, kolay çıkartılır. Kalıntı, Yapışkan bırakmaz. 60C 'nin altındaki sıcaklıklarda (1 Saat) rahatlıkla kullanılabilir.

Maskeleme Bantları

Çift Taraflı Bant

Sökülüp tekrardan yapıştırılabilen güçlü yapıştırıcılı yüzeye sahip köpük çift taraflı bantlar.

Taşıyıcısız veya Taşıyıcılı (PP, PVC, PP, BOPP, kağıt, kumaş, köpük).

Akrilik, hotmelt, veya kauçuj yapışkanlı.

Kalınlıkları ve ısı dereceleri istenilen değerlerde.

Gri, şeffaf veya beyaz renklerde.

Standart ebatların dışında istenilen özel boyutlarda da bant üretimi yapılmaktadır.

Çift Taraflı Bant Gruplarımız

Çift Taraflı Köpük Bantlar

Çift Taraflı Filmik Bantlar

Çift Taraflı NonWoven Bantlar

Çift Taraflı Transfer Bantlar

Çift Taraflı Bant